media23

media23

This user hasn't shared any profile information

Posts by media23

ФРІ-Табір Be Free 8

0

  Ea1gDtog7Kk

  ‼Якщо ти молодий та активний, полюбляєш відпочинок на природі, прагнеш збагачувати свої знання та просто бажаєш чудово відпочити, тоді приєднуйся!
  25 червня стартує ФРІ-Табір «Be Free»
  На тебе чекає море позитивних вражень, нові цікаві знайомства, пізнавальні ігри та тренінги з крутими тренерами, теплі вечори у дружньому колі біля вогнища! Ти відчуєш усі переваги відпочинку за межами цивілізації, ловлячи промінчики сонця на своєму обличчі☀ та вдихаючи свіже повітря ‼

  Анкету на супер круту частину літа  ви можете знайти за посиланням.
  Не втрачайте можливість провести час активно та весело.

  Посилання на анкету: goo.gl/forms/k70QWzBBIC

  https://vk.com/be_freeee_8

  Наметовий табір «Діалог» під Джуринським водоспадом, або що робила ФРІ Тернопіль в літку ☺

  0

    

   ZShEPCxORv0

    

   Літо – час для активного відпочинку; подорожей; нових знайомств; незабутніх вражень; розвитку. Адже саме літом в нас є час і нас ніщо не тримає в дома.
   Спеціально для активної молоді, яка прагне постійно розвиватись, активісти Тернопільської ФРІ організували наметовий табір “Діалог”. В підготовку і реалізацію якого долучились майже всі учасники осередку, кожен з якого доклав свою частку в створення чудового проекту. В якому взяло участь 45 молодих людей з різних куточків всієї України.
   Основною ідеєю табору було зібрати молодь з різних куточків України для активного діалогу та формування Української ідентичності в учасників табору.

   ФРІ табір “Діалог” це п’ять незабутніх днів літа. Який відбувся в одному з найбільш мальовничому куточку нашої країни, урочищі Червоне на Тернопільщині. Урочище де поєднано культурні й природні пам’ятки України: Червоногородський замок та Джуринський водоспад. На якому кожен учасник був двох ролях у ролі «учня» і у ролі «вчителя». Кожний мав цікавий досвід, який був цікавий комусь іншому. (далі…)

   Project Camp 2.0

   0

    -X5ThSvKE1oВідпочинок – це святе, однак серед нас живуть молоді ентузіасти, які не бажають витрачати час дарма. Саме тому влітку вони завжди знаходять час, аби відвідати ФРІ-табори. Тут можна не тільки змінити комп’ютерний монітор на мальовничий пейзаж, а й розширити свій кругозір, набути нових навичок, що неодмінно пригодяться для професійного і особистісного росту.

    У серпні 2014-го під Києвом під егідою ФРІ забралася активна молодь  для проведення «Project Camp». Ці 5 днів, за словами учасників, стали незабутніми у їх житті.

    Підйом під таку символічну пісню як «Вставай», смачнючий сніданок (на природі він завжди смачнючий), тренінги та лекції із проектного менеджменту, фандрайзингу, ораторського мистецтва.  А ввечері – ватра під чарівним зоряним небом із цікавим гостем. Цьогоріч до нас завітав уже екс-Міністр сім’ї та молоді України – Дмитро Булатов. Він поділився власним досвідом з новим поколінням, закликаючи не зупинятися, простуючи до мети – щасливої країни.

    Учасники «Project Camp 2.0» не просто прослухали лекції. До завершення табору вони розробили 8 повноцінних проектів, втілення яких розпочали по прибуттю додому. А в перерві між напруженими годинами роботи вони змогли насолодитися чистими водами Десни і компанією однодумців.

    Літній табір від ФРІ – це завжди неповторний мікс нових емоцій, яскравих подій, цікавих спікерів і такі рідкі в наш час хвилини наодинці з природою.

    120 юнаків цього літа зробили свій перший “Крок до лідерства” разом із ФРІ

    0

     120 юнаків цього літа зробили свій перший “Крок до лідерства” разом із ФРІ

     Крок до лідерства

     Крок до лідерства 2014, с. Уніж

     Цього року відбувся вже 8-ий щорічний ФРІ табір “Крок до лідерства”, де протягом 5 днів 120 молодих людей із різних куточків країни дізнавалися про засади громадської діяльності, роботу з міліцією, секрети публічних виступів, проектну діяльність та мали змогу стати частиною великої фрішної команди. (далі…)

     Відкалавурила «Калавурня»

     0

      DSCN9663

       

      Уже вдруге на Черкащини відбулася Всеукраїнська літературна наметова школа-табір «Калавурня», яка об’єднала понад 100 осіб, серед них учасники, організатори, тренери із різних куточків України: Вінниці, Глухова, Дніпропетровська, Донецька, Запоріжжя, Знам’янки, Золотоноші, Івано-Франківська, Ірпеня, Канева, Києва, Кіровограда, Кривого Рога, Лубен, Луганська, Луцька, Львова, Миколаєва, Первомайська, Переяслава-Хмельницького, Сміли,  Харкова. (далі…)

      Дещо про табір “Be Free-7″

      0

       DSC_0203Організація табору пройшла на гідному рівні. Особисто мене вразило, як швидко учасники, котрі не звикли мити посуд золою з ватри або чекати на спорудження душу, призвичаїлися до умов життя у лісі. Майже вегетаріанська кухня навчила нас любити і наїдатися звичайною капустою й гречкою, а сидіння біля ватри до пізньої ночі зробило нас більш дружніми й говіркими.

       DSC_0582

       Не можу не відзначити тренінгитабору «Be Free-7». Різноманіття програми зумовило інтерес учасників до відвідування всіх анонсованих заходів. Робота зі ЗМІ, громадська діяльність, взаємодія з міліцією, подорожі Укрзалізницею – це ще не повний перелік того, що можна було почути на таборі. Класно, що відбувалася реакція аудиторії: учасники не соромилися ставити запитання до тренерів, таким чином створюючи придатну для фітбеку атмосферу.

       (далі…)

       Крок до Лідерства знов кличе до мальовничого Прикарпаття

       0
        VJIgJhrEvmEСпека? Нудьга? Задушливе місто? Брак однодумців? – ФРІ-табір «Крок до Лідерства – 2014» кличе! Захопливі знайомства, цікаві тренінги, надзвичайна краса Прикарпаття, – ось рецепт чудового літа.
        «Крок до Лідерства 2014» – освітньо-мотиваційний наметовий табір, який проходитиме на мальовничому березі Дністра і зарядить тебе енергією, корисними знаннями, знайомством з крутими спікерами та тренерами, позитивними учасниками.

        (далі…)

        media23's RSS Feed
        Go to Top