-X5ThSvKE1oВідпочинок – це святе, однак серед нас живуть молоді ентузіасти, які не бажають витрачати час дарма. Саме тому влітку вони завжди знаходять час, аби відвідати ФРІ-табори. Тут можна не тільки змінити комп’ютерний монітор на мальовничий пейзаж, а й розширити свій кругозір, набути нових навичок, що неодмінно пригодяться для професійного і особистісного росту.

У серпні 2014-го під Києвом під егідою ФРІ забралася активна молодь  для проведення «Project Camp». Ці 5 днів, за словами учасників, стали незабутніми у їх житті.

Підйом під таку символічну пісню як «Вставай», смачнючий сніданок (на природі він завжди смачнючий), тренінги та лекції із проектного менеджменту, фандрайзингу, ораторського мистецтва.  А ввечері – ватра під чарівним зоряним небом із цікавим гостем. Цьогоріч до нас завітав уже екс-Міністр сім’ї та молоді України – Дмитро Булатов. Він поділився власним досвідом з новим поколінням, закликаючи не зупинятися, простуючи до мети – щасливої країни.

Учасники «Project Camp 2.0» не просто прослухали лекції. До завершення табору вони розробили 8 повноцінних проектів, втілення яких розпочали по прибуттю додому. А в перерві між напруженими годинами роботи вони змогли насолодитися чистими водами Десни і компанією однодумців.

Літній табір від ФРІ – це завжди неповторний мікс нових емоцій, яскравих подій, цікавих спікерів і такі рідкі в наш час хвилини наодинці з природою.