ZShEPCxORv0

 

Літо – час для активного відпочинку; подорожей; нових знайомств; незабутніх вражень; розвитку. Адже саме літом в нас є час і нас ніщо не тримає в дома.
Спеціально для активної молоді, яка прагне постійно розвиватись, активісти Тернопільської ФРІ організували наметовий табір “Діалог”. В підготовку і реалізацію якого долучились майже всі учасники осередку, кожен з якого доклав свою частку в створення чудового проекту. В якому взяло участь 45 молодих людей з різних куточків всієї України.
Основною ідеєю табору було зібрати молодь з різних куточків України для активного діалогу та формування Української ідентичності в учасників табору.

ФРІ табір “Діалог” це п’ять незабутніх днів літа. Який відбувся в одному з найбільш мальовничому куточку нашої країни, урочищі Червоне на Тернопільщині. Урочище де поєднано культурні й природні пам’ятки України: Червоногородський замок та Джуринський водоспад. На якому кожен учасник був двох ролях у ролі «учня» і у ролі «вчителя». Кожний мав цікавий досвід, який був цікавий комусь іншому.

Кожен день табору розпочинався з зарядки й рефлексії,  та  мав свою тему. Перший день табору, 4 липня, був днем «Діалог з людьми». На якому всі учасники познайомились між собою, поділились цікавими життєвими історіями, пограли в ігри та зблизились. Другий день, 5 липня, «Діалог з природою» Дав змогу учасникам познайомитись з урочищем Червоне та його природними цікавинками, яких не можливо передати словами їх потрібно побачити. На третій день, 6 липня, «Діалог з культурою» відбувся насичений історіями про Українські традицій. І так, як це був переддень українського свята Івана Купала, учасники відтворювали стародавні Українські традиції, з яким пов’язано багато легенд. Четвертий день, 7 липня, «Діалог з історією» розпочався з прогулянки до багато вікового Дністровського каньйону, а закінчився в руїнах старовинного Червоногородського замку. Обговорюючи історію її роль на наше сьогодення і майбутнє. Останній п’ятий день, 8 липня «Діалог з собою» дав змогу учасникам поспілкуватись з самим собою й поділитись пережитими відчуттями від табору.

Це був перший табір організований Тернопільським осередком, більшість не просто в перше організовували табір а навіть в перше самі побували на таборі. Що зрівняло організаторів з учасниками і створило затишну атмосферу для «Діалогу». Коментарі учасників після проекту були схвальними і всі були задоволенні. Звичайно не обійшлось й без помилок. Помилки це поле для розвитку, Тернопільський осередок ФРІ буде розвиватись організовуючи наметовий табір «Діалог» в 2015 році.